WebMoney Україна «Абсолютний Фаворит Успіху» в категорії «Система електронних платежів»
Реєстрація
УКР РУС ENG
WebMoney Україна

Прийом на рахунок

Вхід для продавців


Е-mail: 
Пароль: 
Введіть код: capchareload
 

Реєстрація
Відновлення паролю

Юридичні особи та підприємці можуть одержувати банківські перекази на свій рахунок з гаманців WebMoney. Для цього відправник (ваш клієнт) має та оплатити WMU з гаманця. Комісія 1%, стягується завжди з відправника.

Як це можна використати? Двома способами.

 

1 Приймати WebMoney-платежі від клієнтів прямо на свій банківський рахунок

Клієнт платить за вашими банківськими реквізитами зі свого WebMoney-гаманця, а ви одержуєте ці гроші звичним безготівковим переказом протягом 2-4 робочих днів. При цьому вам не потрібно реєструватися в WebMoney, укладати договір і налаштовувати технічну взаємодію з системою.

Щоб клієнти не помилялися при заповненні реквізитів, зареєструйтеся, увійдіть в аккаунт і створіть шаблон з Вашими банківськими реквізитами. Отримайте спеціальне посилання. Відправляйте клієнтів на оплату по отриманому посиланню.

Вы також можете передавати банківські реквізити в посиланні https://ukrbuy.com/payment/directlist/direct за допомогою таких параметрів (GET):

Призначення вхідного переказу в банківській виписці буде таким, яким воно було зазначене в полі «Призначення» форми. Таким чином, заздалегідь готовлячи шаблон для клієнтів, ви можете вказати в ньому таке призначення, яке вас влаштовує й відповідає вашим видам діяльності.

Потрібно розуміти, що Ви довідуєтеся про надходження платежу саме в той момент, коли бачите його в своїй банківській виписці. Ніякої технічної взаємодії між Вами й системою WebMoney при цьому не відбувається. Таким чином, Ваш клієнт зможе одержати від Вас оплачений товар/послугу не миттєво, а тільки після того, як Ви одержите банківський переказ.

 

2 Відправляти банківський переказ на свій рахунок зі свого гаманця

У тих випадках, коли у вас є власний гаманець і ви хочете відправити накопичені на ньому WMU на свій рахунок у банку — ви також можете скористатися зазначеною формою.

Так, ви втрачаєте на комісії 1% (крім стандартних 0.8%), але отримуєте можливість задати таке призначення безготівкового переказу, яке вам підходить (відповідає вашому виду діяльності), наприклад, «за розробку програмного забезпечення». Це актуально для платників єдиного податку, тому що дозволить уникнути можливих питань відносно «негрошової» форми розрахунків.